Chybějící peníze se nechají jednoduchým způsobem zajistit nejen prací či podnikatelskou činností, ale také formou úvěrů, půjček a hypoték, která je mnohem rychlejší, než léta spoření či vydělávání.
Peníze jsou často potřebné nejen na běžné výdaje, ale i na výdaje mnohem vyšší jako je vlastní byt či dům, auto, dovolená, start do podnikání a podobně. Stačí si zajít do banky či nebankovní společnosti a podat žádost o financování vašeho záměru.

finance

Můžete se tak setkat i s pojmem hypotéka bez příjmu. Jak to s takovou hypotékou vůbec je? Opravdu nepotřebujete mít příjmy?

Příjmy musíte mít vždycky
Mnoho žadatelů si pod tímto pojmem představuje, že nemusí vydělávat vůbec nic, tím pádem ani dokládat a potřebné peníze získají. Jde však o nepochopení celé situace, protože zcela bez příjmů vám žádná společnost peníze nepůjčí a pokud ano, tak jde zřejmě o lichvářské praktiky, díky kterým se můžete dostat při nesplácení do velkých potíží.

V současné době je tedy potřebné mít stálý měsíční příjem, díky kterému budete schopni splácet svoje finanční závazky.
Jinak to následně probíhá s doložením výše příjmů. Jde o individuální případy, kdy má třeba klient u dané společnosti otevřený běžný účet a na něj mu chodí jeho pravidelné příjmy. Tím pádem banka vidí, že klient opravdu peníze vydělává a nepotřebuje jejich výši papírově dokládat.

dolary

Dále a to většinou u nebankovních společností, lze příjmy doložit třeba ročními zisky, daňovým přiznáním, fakturami co jsou případy obvykle podnikajících osob.

Jsou však i společnosti, kterým stačí pouhé vypsání příjmů do formuláře, ale dál je nelustrují nebo si je ověří pouze telefonicky u vašeho zaměstnavatele. V takovém případě je potřebné počítat i s vyšším úrokem, protože pro společnost je poskytnutí úvěru bez
Co je však u hypoték u každé společnosti stejné, tak to je ručení nemovitostí.

Ohodnoťte příspěvek